Bark&Travel

Prowadzę domową hodowlę owczarków australijskich, staram się jak najlepiej dbać o psy będące pod moją opieką zwracając uwagę na ich zdrowie, psychikę i kondycję. Dużą wagę przykładam do doboru przyszłych rodzin dla moich szczeniąt, więc wybór szczeniaka w pierwszej dobie, bo ma taką uroczą plamkę na nosku nie wchodzi u mnie w grę – owczarki australijskie to przede wszystkim rasa pracująca. Elastyczne, towarzyskie, bystre, ale też głośne i kłaczące.

Odra to suka o wybitnie mocnym charakterze i udowodniła, że jej dzieci to takie same hetery jak ich matka pomimo skojarzenia z najspokojniejszym aussie jakiego widział świat.

Psy w mojej hodowli są przebadane pod kątem chorób genetycznych. Bardzo pilnuję kalendarza profilaktyki oraz regularnych badań klinicznych. Dziewczyny są pod kontrolą ortopedy, okulisty, fizjoterapeuty i szkoleniowca.

Więcej informacji z życia hodowli oraz ewentualne zapowiedzi miotów znajdziecie na facebooku pod adresem

https://www.facebook.com/felix.perpetua.aussies

Jak to się stało?

Gibson – Saussurea CANDY BOY – pierwszy owczarek australijski, który pojawił się w moim życiu urodził się 08.09. 2012, a do mojego trafił 13.01.2013. Nadał mojemu życiu sens, rytm i cel. Trzy lata później w domu pojawiła się Audrey czyli COSMIC CHIC Full of Stars. Hodowla została założona w 2019 roku, a pierwszy i jak dotąd jedyny miot urodził się 07.10.2021. Spośród sześciu dziewczyn, które przyszły wtedy na świat w domu została pierworodna Bruxa – Felix Perpetua MISS FORTUNE.